رستوران China Garden آنتالیا

رستوران China Garden آنتالیا

یکی از شیک ترین رستوران ها در آنتالیا رستوران های آنتالیا China Garden می باشد. این رستوران به سبک چینی طراحی شده است. در این رستوران برای صرف غذا می توانید هم از فضای باز و هم از فضای بسته استفاده کرد. گردشگرانی که به غذای چینی علاقه دارند برای صرف غذای چینی به  رستوران می آیند.

رستوران وانیلا لانج آنتالیا

رستوران وانیلا لانج آنتالیا

این رستوران در منطقه کالیچی در آنتالیا واقع شده است. این رستوران نزدیک به دروازه هادریان قراردارد. به نوعی این رستوران ترکیبی از دنیای سنتی و مدرنیته می باشد. در این رستوران غذا های بین المللی سرو  می شود. در این رستوران غذاهایی مانند. تالیاتله، سوپ کدو حلوایی، نارگیل و علف لیمو و... سرو می شود.

 رستوران حسن آقا

 رستوران حسن آقا

این رستوران یکی از قدیمی ترین رستوران های در آنتالیا می باشد. این رستوران در سال 1989 احداث شده است. در این رستوران غذاهای محلی ترکیه سرو می شود. و همچنین شما می توانید هنگام صرف غذای محلی از موسیقی سنتی لذت ببرید.

رستوران گیزلی باهچه آنتالیا

رستوران گیزلی باهچه آنتالیا

 آنتالیا این هتل بسیار مجلل در کنا ساحل واقع شده است. و مکانی آرام با منظره دلنشینی برای میهمانان می باشد. در این رستوران غذاهای در یای ، کباب، و... سرو می شوند

   رستوران کایسون سوشی آنتالیا

رستوران کایسون سوشی آنتالیا 

در این رستوران غذاهای آسیای سرو می شود. در این رستوران خدماتی از قبیل صندلی چرخدار برای افراد ناتوان، خدمات رزرواسیون خوب، پارکینگ و .... در نظر گرفته شده است.